KURUMSAL

DERECE SPOR

Hakkımızda

Derece Spor San. ve Tic. Ltd. Şti. 2015 yılından bu yana zemin sistemleri ve spor ekipmanları üzerine faaliyet göstermektedir. Kuruluş yılından bu yana ”Kaliteyi ve Güvenilir Hizmeti” kendisine ilke edinmiştir. Derece Spor sadece kaliteli malzeme kullanmakla kalmaz aynı zamanda kaliteli hizmeti de sizlere değerli müşterilerimize sunar.İşine önem veren şirketimiz, globalleşmenin getirdiği yenilikleri yakından takip edip, teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurur. Güler yüzlü ve işinde uzman ekip kadromuz ile kaliteyi uygun fiyata sunarken, öte yandan ”Müşteri Memnuniyeti” ilkesine de bağlı kalırız.

 

Derece Spor San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak ürünlerimizi seçerken; kaliteli, uygun fiyatlı ,ve uzun ömürlü olmasına dikkat ederiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, sonuca ulaşmak için doğru ve hızlı bir şekilde çalışma yaparız. Yeniliği takip eden uzman kadromuzla, ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti kusursuz ve yerinde veririz. Sizlere bu hizmeti verirken ”Güven” ilkesinden ayrılmayız.

 

Derece Spor San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak çalışmalarımız öncesinde ve sonrasında, hoşgörü ve güler yüzle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.